Kamila Łabiak

współwłaścicielka Kliniki dermaArt

W Klinice dermaArt koordynuje prace zespołu kosmetologów i lekarzy, zajmuje się planowaniem i rozwojem Kliniki.

Mając 6-letnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej na co dzień przeprowadza zabiegi z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz zabiegów z zakresu anty aging. Zdobyła międzynarodowy tytuł Linergist® - licencję firmy Long-Time-Liner®. Makijaż permanentny wykonywany tą metodą uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjny i bezpieczny ze wszystkich metod makijażu permanentnego.

Dzięki indywidualnemu podejściu oraz profesjonalnym konsultacjom dermo-kosmetycznym, stara się szybko i skutecznie pomagać Pacjentom w uzyskaniu najlepszych efektów z zakresu leczenia trądziku, blizn oraz zabiegów laseroterapii likwidujących przebarwienia i zmiany naczyniowe. Mając na celu osiąganie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach.

Doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby i oczekiwania Pacjentów oraz umożliwiło świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zawsze ciepła i uśmiechnięta podkreślająca, że w każdym z nas jest piękno!

1

Marzena Kulik

współwłaścicielka Kliniki dermaArt

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu: doradztwa podatkowego ( Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku), rachunkowości ( Politechnika Koszalińska), controllingu ( Uniwersytet Gdański ). Od października br. rozpocznie kolejne studia podyplomowe , tym razem z zakresu kosmetologii.

Doświadczenie biznesowe zdobyła prowadząc przez 13 lat działalność gospodarczą w zakresie usług księgowo-finansowych oraz doradztwa podatkowego.

Przez ostatnich 10 lat skupiała się na działalności w sektorze energetycznym, będąc udziałowcem w firmach dokonujących pomiarów wiatru w lokalizacjach wskazanych przez inwestorów w Polsce i na całym świecie, a także prowadzącej szkolenia dla osób, które budują i serwisują turbiny wiatrowe.

O Klinice dermaArt mówi: Zmiana zakresu działalności jest spełnieniem moich jakże kobiecych marzeń o stworzeniu komfortowego i nowoczesnego miejsca, w którym mieszkańcy Koszalina i okolic z przyjemnością i zaufaniem będą mogli korzystać z najwyższej jakości usług kosmetologii i medycyny estetycznej.
Bo przecież kobiecość to patrzenie na siebie przyjaźnie.

Anna Szymaniak-Osipowicz

Anna Szymaniak-Osipowicz

lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Szymaniak-Osipowicz - Jest absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Lekarz specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną. Wykonuje pełną gamę zabiegów m. in.: toksyna botulinowa, wypełnianie kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, nici PDO, nici Barb 4D, wolumetria twarzy, osocze bogatopłytkowe, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tłuszczu. Dodatkowo zajmuje się leczeniem powikłań w medycynie estetycznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a także członek AO Trauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Swoje kwalifikacje doskonali podczas licznych krajowych i zagranicznych kursach. Lekarz VI oddziału Ortopedii oraz SOR Specjalistycznego Szpitala im. prof. Sokołowskiego Szczecin- Zdunowo.

 
zespol Huber Frączyk

Huber Bogacki

lekarz medycyny estetycznej

Dr Huber Bogacki - Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomowych Studiów o kierunku Medycyny Estetycznej dla Lekarzy. 

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej w Polsce i za granicą.

W swojej codziennej pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo pacjenta oraz dba także, aby zabiegi estetyczne dawały naturalny wygląd. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb, starając się dobierać najlepsze zabiegi i techniki dla danego problemu. 

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Regeneracyjnej. Udziela wykładów na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

 
zespol renata steplewska 1

Renata Stęplewska

dietetyk kliniczny, położna, pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem

W Klinice Pani Renata zajmuje się poradnictwem żywieniowym w chorobach dietozależnych, takich jak cukrzyca, hashimoto, alergie czy hiperlipidemia. Doradza także Paniom w ciąży w zakresie chorób ginekologicznych.

Dietetyka kliniczna, jest to zastosowanie diety w różnych jednostkach chorobowych, czyli jak pożywienie może stać się Twoim lekarstwem i jak czytać wyniki badań krwi.

Pomóż organizmowi walczyć z chorobą poprzez zastosowanie odpowiedniej diety wspomagającej lub zastępującej leczenie.

 
zespol Katarzyna Janus

Katarzyna Janus

kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog - absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Odpowiedzialna za zakwalifikowanie Pacjenta do odpowiedniego zabiegu z szerokiej oferty Kliniki dermaArt.

Jej indywidualne podejście do potrzeb Pacjenta i troska o Jego komfort zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. Zgodnie z oczekiwaniami chętnie przygotuje dogodny dla każdego harmonogram konsultacji i wizyt. Z przyjemnością wysłucha opinii, udzieli wszelkich informacji z zakresu medycyny estetycznej, zabiegów laserowych oraz kosmetologii.

Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii poszerzając nieustannie swoje kompetencje zawodowe, aby codziennie jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

WSZYSTKO DLA MAM

Będąc w ciąży lub karmiąc piersią nie musisz rezygnować z zabiegów kosmetologicznych. Specjalnie dla Ciebie Klinika dermaArt przygotowała odpowiednie terapie zabiegowe.

Przejdź

BONY UPOMINKOWE

Wizytówką każdej organizacji są ludzie, którzy w niej pracują. To oni decydują o sukcesie firmy, dlatego warto dbać o ich dobre samopoczucie.

Przejdź

Nie przegap żadnej okazji i zapisz się do newsletteraMasz jakieś pytania? Dowiedz się więcej dzwoniąc:

Tel: +48 731 118 885

Klinika dermaArt
ul. Św. Wojciecha 16
75-666 Koszalin